25.05.2024 21:20
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У 2015 в Тернополі році утеплили декілька будинків завдяки співпраці міської ради та тернополян

termoУ 2015 році в Тернополі стартувала реалізація «Програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації житлового фонду Тернополя». Нагадаємо, що в рамках програми передбачено утеплення будинків та встановлення індивідуальних теплових пунктів. Програма фінансується на 70% коштами міської ради і на 30% коштами мешканців багатоповерхівок.
Скористалися та вже оцінили переваги життя в утеплених оселях мешканці дев’яти тернопільських багатоповерхівок. Мова йде про жителів ОСББ «Мрія 2006», вул. Лисенка, 6 (утеплення фасадів торцевих стін), бульвар Д. Галицького, 16 (утеплення «стояка» дев’яти квартир), ОСББ«Лук’яновича, 1», вул. Лук’яновича, 1 (встановлення ІТП та часткова заміна мереж), ОСББ «Монтажник», вул. Лучаківського, 12а (утеплення будинку), ОСН-БК «Текстильна, 2», вул. Текстильна, 2 (утеплення будинку), ОСББ «Горбачевського, 2а», вул.Горбачевського, 2а (заміна вікон на сходовій клітці),  ОСББ «Злуки, 59», проспект Злуки, 59 (заміна вікон на сходовій клітці), вул. Київська, 10 (заміна вікон на сходовій клітці), вул. Оболоня, 19 (утеплення торцевої стіни).
Як повідомив завідувач сектору енергозбереження управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР авло Савечко, тернополяни задоволені результатом і вже в процесі підготовки документація для утеплення декількох будинків на наступний рік.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР