20.07.2024 22:19
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Увага: денний “зелений” переходить у вечірній “жовтий”

marshrutУ зв’язку з погіршення погодних умов, прогнозами виникнення ожеледиці та снігових опадів, Тернопільська міська рада оголошує «зелений рівень» системи оповіщення, який до вечора перейде у “жовтий” рівень. Це означає, що техніка вже працює на вулицях міста, а ввечері її стане більше. Як зазначив начальник відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, впродовж дня здійснюється посипання доріг, передбачених напередодні складеними маршрутами, а від 19 години розпочнуться роботи із розчищення та вивезення снігу, після чого посипання продовжать.

Звертаємося до водіїв із проханням дотримуватися правил дорожнього руху та помірковано пересуватися вулицями міста. Гальмування на перехрестях створює додаткову ожеледь, відтак, щоб уникнути цього просимо утриматися від різкого гальмування та набирання швидкості. До слова, вже зафіксовані виадки руйнування водіями опор та турнікетів через не обрання ними відповідної швидкості руху. Світлофори на ухилах переведені у мигаючий режим, щоб  також уникнути надмірного обледеніння шляхів через гальмування автотранспорту. Великогабаритний транспорт та фури регулювальники зупиняють при в’їзді в місто зупиняють пропускають по одній. Діє оперативний штаб, громадський транспорт працює в звичайному режимі

Просимо тернополян забрати транспорті засоби з центральних вулиць, а також скоригувати свої маршрути. Щоб не ускладнювати процес  прибирання та зробити його максимально якісним, просимо тернополян не паркувати автомобілі на узбіччях, тротуарах чи у інших заборонених місцях, адже це заважає процесу очищення вулично-дорожньої мережі від снігу.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР