20.07.2024 21:09
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

На основних маршрутах Тернопіль прибирає 27 одиниць снігоочисної техніки

traktorМеханізм прибирання міста чітко прописано у новій «Дорожній карті утримання шляхо-мостового господарства Тернополя взимку», яку виконком міської ради затвердив наприкінці минулого року. Ефективність прописаних у «Дорожній карті» механізмів прибирання міста комунальні структури міста продемонстрували у час Різдвяних свят, адже саме з 7 до 9 січня спостерігалося значне пониження температури повітря та снігопади.

У документі прописано, що у місті діє три рівні системи оповіщення населення про погодні умови та початок роботи снігоприбиральної техніки: зелений рівень (за умов виникнення ожеледиці чи потреби прибирання снігу в денний період доби (крім години «пік») при не значних та помірних снігових опадах); жовтий рівень (за виникнення ожеледиці чи потреби прибирання снігу в вечірній та нічний період доби при не значних та помірних снігових опадах) та червоний рівень (за виникнення потреби виконання робіт в будь-який період доби при інтенсивних снігопадах та надзвичайній ситуації).

У дні снігопадів у Тернополі був оголошений «зелений рівень» системи оповіщення із переходом у «жовтий рівень». Відповідно до «Дорожньої карти», у першу чергу прибирання здійснювалося за вісьмома маршрутами:

  1. Маршрут №1 «Центр-1» (Дамба – Руська – Чорновола – Сагайдачного – Над Ставом)
  2. Маршрут «2 «Центр-2» (Патріарха Мстислава – Живова – Шептицького-Танцорова – Острозького – Стрімка)
  3. Маршрут №3 «Новий світ»
  4. Маршрут №4 «Старий парк»
  5. Маршрут №5 «Сонячний»
  6. Маршрут №6 «Східний»
  7. Маршрут №7 «Дружба»
  8. 8Маршрут №8 «Об’їзна»

 

На усіх маршрутах працювало 27 одиниць техніки: це піскорозкидачі, тракторні щітки, навантажувачі, тракторні посипальні механізми (для тротуарів), автогрейдери, тощо. Одночасно житловий фонд, прибудинкові території, очищала від снігу техніка балансоутримуючих організацій та ОСББ.