25.07.2024 21:52
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

“Тернопільводоканал” розпочав роботи з демонтажу фонтанів

fontЧерез несприятливі погодні умови та значне похолодання сезон роботи фонтанів завершився раніше, ніж планувалось.
За словами в.о. начальника відділу каналізаційних насосних станцій КП “Тернопільводоканал” Василя Дичка, фонтани, згідно з графіком, затвердженим Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології міськради, повинні були працювати до 16 жовтня включно.

У неділю мав відбутись останній, прощальний, запуск водограїв, а відтак з понеділка, 17 жовтня, – стартувати їх демонтаж, – зазначає Василь Миронович. – Проте через значне зниження температури, дощі ми були змушені розпочати ще на початку цього тижня роботи з демонтажу навісних констукцій, освітлення та консервацію водограїв на зиму”.

На демотаж фонтану йде від одного до двох днів. Усе, зазначає Василь Дичко, залежить від складності конструкції водограю. Адже систему необхідно продути, аби не зосталось води в трубах та під час морозів не пошкодився трубопровід у самому “тілі” водограю.

20161012-12

Водоканалівці вже демонтували “Кульбабу”, “Сльози Гронського”, “Спогад”, “Квітку Терену”, що на бульварі Тараса Шевченка, та фонтан на бульварі Данила Галицького. Своєї черги чекають “Життя” та водограї у парку “Топільче”, на бульварі Дмитра Вишнівецького, біля “Палацу щастя”. Щодо новозведеного пішоходного фонтану на “Циганці”, то наразі його ще не передано на баланс підприємства.

 

Усі роботи з демонтажу фонтанів КП “Тернопільводоканал” планує завершити до 14 жовтня, адже синоптики попереджають про значне похолодання. Прокинуться водограї та знову тішитимуть тернополян і гостей міста своєю красою лише навесні наступного року.

www.vodokanal.te.ua