24.05.2024 11:02
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Проведено повторне обстеження будівель, які постраждали під час пожежі на Сагайдачного, 1

ruska (4)Керівник ПП Східний масив» Михайло  Дереворіз  та начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Микола Лесів здійснили повторний огляд будівель, що примикають до будинку на вулиці Сагайдачного, 1, який постраждав під час пожежі. За допомогою спецтехніки вони оглянули житловий будинок на вул. Руській, 23. Під час огляду даху вказаного будинку не було виявлено протікань чи інших наслідків пожежі.

Нагадаємо, що на початку серпня у торговому центрі в будинку  на вулиці Сагайдачного, 1 сталася пожежа, через яку зазнали часткових руйнувань  і прилеглі до нього будинки. Після пожежі працівники ПП “Східний масив” здійснили ремонт покрівлі у будинку на вул. Руська, 23, в рамках якого було замінено частину крокв, обрешітку, водостічну ринву та шифер.

Все можливе з свого боку зробили й працівники ПП «Коменерго Тернопіль», яке обслуговує житловий будинок на Сагайдачного, 3. Як повідомив директор даного підприємства Ігор Кравець, вже підготовані відповідні документи для проведення подальших робіт, а саме – здійснення капремонту перекриття у будинку на вулиці Сагайдачного, 3.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР