02.03.2024 22:27
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Про факти засмічення горищ і дахів багатоквартирних будинків необхідно повідомляти в обслуговуюче підприємство

Все частіше в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради почали надходити звернення від жителів багатоквартирних будинків про засмічення сторонніми предметами горищ будинків та перебування на дахах сторонніх людей.

Тож в управлінні ЖКГ нагадують тернополянам, що у житлових багатоквартирних будинках очищення та прибирання покрівель здійснюють працівники обслуговуючих підприємств, отже доступ до покрівель будинків, що експлуатуються, мають лише працівники цих підприємств.

Ключі від дахів та горищ повинні мати лише працівники обслуговуючого підприємства, а виходи туди повинні бути замкнені.

Перебування сторонніх осіб на покрівлях заборонене, адже у тернопільських багатоповерхівках не передбачено терас для влаштування зустрічей чи прогулянок.

Сторонні люди, які перебувають на даху, пошкоджують цілісність покрівлі, що спричиняє проблеми для жителів верхніх поверхів та зайві витрати для балансоутримувачів. Розпиваючи алкогольні та інші напої на дахах будинків, недобросовісні люди залишають там сміття, яке становить пожежну небезпеку та потрапляє у водостічні мережі і блокує їхню роботу, що також спричиняє шкоду мешканцям.

Окрім того, в окремих будинках Тернополя жителі свідомо облаштовують на горищі звалище – сюди виносять старі меблі, одяг та інший господарський непотріб.

Звертаємося до тернополян, якщо ви стали свідком наслідків такої поведінки, надсилайте фото на «Електронну приймальню» або у приватні повідомлення на сторінку «Тернопіль житлово-комунальний» в соціальній мережі Фейсбук.