02.03.2024 18:08
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Поблизу пам’ятника Степанові Бандері висадили червонолистий барбарис

Поблизу пам’ятника Степанові Бандері висадили червонолистий барбарис. Як розповідає начальник управління житлово-комунального господарства. благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський, загалом було висаджено 100 кущів.

– Продовжується впорядкування входу в парк Шевченка, у рамках якого було здіййснено планову висадку сотні кущів червонолистого барбариса. Зазвичай для озеленення обирають кущі ізних відтінків зеленого, втім червонолисті породи дерев та кущів підсилюють контрастність і створюють так званий ефект “рамковості”. Також червний барбарис гармоніює з перголою, – розповідає Олег Соколовський.

Очікується, що за рік кущі стануть більшими на 20 сантиметрів (у перших три роки барбарис росте доволі швидко).

Даний чагарник використовують для прикраси садів і парків, а також  з допомогою декількох гілочок можна створити оригінальний живопліт. Барбарис червонолистий – дуже популярний різновид звичайного барбарису. Його полюбили через високу декоративність, адже цей чагарник здатний прикрасити будь-який сад чи паркову територію.  Втім привабливий вигляд добре захищений колючками, якими вкрите його стебло, то ж радимо тернополянам не чіпати кущі руками, щоб не поранитися.

Тернопіль житлово-комунальний

Біля перголи при вході у парк Шевченка висадили декоративний виноград

При вході в парку Шевченка висадили катальпи