23.02.2024 22:08
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Комунальники прикрасили Тернопіль жовто-блакитними прапорами

День Державного Прапора України — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України комунальники прикрасили місто жовто-блакитними прапорами. Варто відмітити, що і тернопільські підприємці, а також пересічні жителі міста і представники різних  установ також долучилися до вшанування українського стягу, прикрасивши свої заклади та домівки. Майорять стяги на всіх держустановах. Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології було вивішено тридцять шісь прапорів. З них – десять прапорів міст побратимів вивісили на Майдані волі, а також двадцять шість – державних на вулицях Сагайдачного та Коперника. Обслуговуючі підприємства розмістили прапори на своїх установах,  а також прапорці вздовж магістральних доріг.

Нагадуємо, що урочиста церемонія освячення та підняття Прапора відбудеться 23 серпня о 10.00 год. на Театральному майдані Тернополя.

Цього ж дня заплановані покладання квітів пам’ятників та пам’ятних знаків Тараса Шевченка, Ярослава Стецька, Ярослави Стецько, В’ячеслава Чорновола, Степана Бандери, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Опісля, об 11.30 год., на Театральному майдані відбудуться Мілітарні виступи Національної Гвардії України.

Шановні тернополяни! Вітаємо вас з Днем Державного Прапора України! Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ! Нехай Господь дарує всім нам сили і наснаги, добра, перемог і здобутків!

Довідка. З 23 по 28 серпня у Тернополі триватимуть святкові заходи з відзначення Дня Державного Прапора, 26-ої річниці Незалежності та 477-ої річниці Дня міста. Детальний перелік усіх заходів можна побачити за посиланням (http://rada.te.ua/novyny/60167.html)

Фото – Назарій Наджога та “Тернопіль житлово-комунальний”