19.07.2024 12:07
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Підрядники усунуть усі недоліки, пов’язані із просіданням бруківки

petlyury (8)Впродовж останніх днів тернополяни помічають, що на пішохідних ділянках нещодавно відремонтованих бульварів чи тротуарів відбувається просідання бруківки. Приміром, нещодавно була оприлюднена інформація про те, що зафіксовано факт просідання фігурних елементів мощення в місцях інженерних мереж на бульварі Дмитра Вишневецького. 

Представники підрядної організації, яка виконувала роботи з реконструкції бульвару, оперативно ліквідували усі недоліки та замінила зруйновану бруківку.

Нагадуємо, що підрядники, які здійснюють капітальні ремонти у Тернополі надають гарантійні зобов’язання щодо якості виконаних робіт. То ж, у випадку пошкоджень, їх ліквідовують самі підрядники без залучення бюджетних коштів.

У зв’язку з тим, що також були зафіксовані факти просідання бруківки на бульварі Пантелеймона Куліша, бульварі Просвіти а також на бульварі Петлюри, відділом технагляду вчора, 23 листопада, було надіслано відповідні повідомлення про це до підрядної організації, яка зобов’язана терміново відновити ділянки у місцях прокладання водопроводу чи інших мереж, де спостерігається просідання. Одною з причин просідання ділянок є надмірне перезволоження грунту, яке зумовлені стрімким таненням снігового покриву. Втім, одна із основних переваг даного покриття полягає саме в тому, що здійснювати роботи з нею можна у будь-яку пору при різних температурних режимах.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР