14.06.2024 06:18
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Капітальні ремонти, виконані по пропозиціях ПП “Тернопіль Комсервіс” за роки діяльності підприємства

Нещодавно ми пубілкували статтю про діяльність ПП “Тернопіль Комсервіс”, у якій головний інженер підприємства Володимир Байгер розповів, що за декілька останніх років (відколи функціонує підприємство), вдалося здійснити чимало капітальних ремонтів у будинках, які обслуговує підприємство, шляхом поступового виконання поточного ремонту.  Це означає, що капітальні ремонти на об’єктах, перелічених у пубілкації, здійсненні без залучення бюджетних коштів, а за кошти, отримані з квартплати мешканців. Втім, багато робіт за ці роки (від 2011 року) здійснено і за кошти, виділені Тернопільською міською радою на ремонти по пропозиціях ПП “Тернопіль Комсервіс”.

Зокрема, капітальні ремонти покрівель викнали у будинках на вулиці Фабричнй, 3, Галицькій, 35, Галицькій, 52, Галицькій, 54, Галицькій, 56 та на проспекті Злуки, 1.

Ремонт асфальтобетонного покриття за сприяння Тернопільської міської ради здійснено за адресами: просп. Злуки, 1 (частково -50%), Злуки, 23 (двір),  Фабрична, 3 і Фабрична, 5 (міжбудинковий проїзд), Фабрична, 7 (двір та парковка), Злуки, 2 (частково – 50 %), Злуки, 1, 3 (міжбудинковий проїзд), Злуки, 5 (міжбудинковий проїзд та парковка), Злуки, 13, 15, 19 (міжбудинковий проїзд), Злуки, 15,17,23 (міжбудинковий проїзд – 50 %), Галицька, 34 (двір), Галицька, 52 (двір), Галицька, 56 (двір і парковка), Галицька,  37 (двір).

Заміну інженерних мереж лежаків холодного водоспостачання та водовідведення за ці роки було здійснено у будинках з наступними адресами: Фабрична, 5, Фабрична, 7, Злуки, 1, Фабрична, 3 (роботи тривають), Галицька, 35 (роботи тривають), галицька, 52 (роботи тривають).

Капітальний  ремонт та заміну електрощитових проведено на Фабричній, 5 та на Злуки, 1. Капітально відремонтувлаи міжпанельні шви у будинку на Фпбричній, 3. Також встановлено дитячі майданчики на Фабричній, 3, 5 (один елемент), Галицькій, 37 (чотири елементи) і Галицькій, 35 (один елемент). Енергозберігаючі світильники встановлені у під’їзді на проспекті Злуки, 11.

За сприяння у виконанні цих робіт Володимир Байгер висловлює вдячність Тернопільській міській раді, а також депутатам, які представляли округ, до якого належать будинки, що обслуговує ПП “Тернопіль Комсервіс”.

Побачити перелік капітальних робіт, які були здійсненні підприємством без залучення бюджетних коштів, а за кошти, отримані з квартплати мешканців, можна за посиланням “У ПП «Тернопіль Комсервіс» дбають не лише про благоустрій, але й про здоров’я мешканців”

Тернопіль житлово-комунальний