18.05.2024 03:01
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Газоелектрозварювальник ПП «Східний масив» Іван Марчук розповів про тонкощі своєї роботи

ivan_marchukСім років працює у ПП «Східний масив» газоелектрозварювальник Іван Марчук. Оскільки на балансі підприємства чимало старих будівель у центрі міста, Іванові Мефодійовичу доводиться часто мати справу із старими комунікаціями.

  • У багатьох будинках, які обслуговує ПП «Східний масив», проходять ще старі австрійські труби. Центральні будинки усі стоять на старих комунікаціях, замінити які дуже проблематично. Ми часто робимо локальні ремонти мережі, але тут є необхідність у капремонті. Це дуже дороговартісна робота, яка вимагає спеціальних  знань і вмінь, при цьому – справа не на один рік, – розповідає фахівець. – Що цікаво – існуючі комунікації виготовлені із міцних та якісних матеріалів, вони могли б прослужити ще не один десяток років. Проблеми почалися тоді, коли у житлових будинках перші поверхи почали облаштовувати під офіси та заклади громадського харчування. А це вимагає перепланування та перенесення мереж. Саме врізання нових мереж у старі і розбалансовує їхню роботу та спричиняє аварійні ситуації.

Іван Марчук розповідає, що роботи – чимало, адже має повно обов’язків. Та це його не засмучує, адже любить свою справу: щодня серед людей. Попри те, що полюбляє товариство, Іван Мефодійович зовсім небагатослівний. «Треба менше говорити, а більше робити», – вважає він.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР