15.08.2022 03:47
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі три підприємства сьогодні відзначають річницю створення

Колективи трьох тернопільських підприємств  сьогодні, першого квітня, відзначають річницю своєї діяльності. Вже впродовж двадцяти одного року послуги у Тернополі надають такі підприємства, як ПП “Східний масив”, ПП “Благоустрій” та ПП “Люкс”, колективи яких плідно працюють для того, аби Тернопіль був комфортним, чистим та ошатним містом. А тепер, в умовах воєнного сьогодення, як керівництво підприємств, так і колективи, не полишаючи своєї основної роботи, взялися за волонтерство і  докладають всіх зусиль, щоб допомогти нашим захисникам.

Саме двадцять один рік тому, у далекому 2001 році,   в рамках реалізації реформи житлового господарства було здійснено відбір суб’єктів господарської діяльності і визнано переможцями конкурсу та надавачами послуг з виконання робіт по утриманню будинків та прибудинкових територій у Тернополі перелічені вище приватні підприємства, які об’єднані цією важливо датою.

Коли вітають дітей, завжди знаходяться добрі, теплі слова і для їхніх батьків. У даному випадку мова йде про “батьків” підприємств: директора ПП “Східний масив” Михайла Дереворіза, директора ПП “Благоустрій” Галину Гевко та директора ПП “Люкс” Степана Гевка. Для них день народження підприємства – це не лише чергова річниця спільної наполегливої праці.  Чимало труднощів і перешкод довелося подолати їм спільно із колективами та родинами, щоб домогтися успіхів та людської шани. Щиро зичимо не зупинятися на досягнутому, щоб у ваших відносинах із споживачами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння. Бажаємо всім працівникам підприємств добра, здоров’я, благополуччя та витримки. Зичимо фінансової стабільності, єдності в досягненні цілей, мудрості, витримки керівникам та згуртованості колективам!  Ми раді за вас, пишаємося вами і зичимо ​​процвітання та успіху у всіх починаннях! Господньої опіки і мирного неба всім нам!

Тернопіль житлово-комунальний