24.06.2024 21:58
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Звернення міської ради Тернополя щодо несанкціонованого вивезення сміття на територію села Малашівці поблизу Тернополя

smittyaВ ніч з 21 на 22 листопада 2016 року на Тернопільщині відбулася сміттєва диверсія. Працівники Малашівецького сміттєзвалища, яке перебуває на території громади с. Малашівці, виявили стихійне сміттєзвалище у межах села, неподалік полігону. При попередньому огляді сміття виявлено, що відходи мають «львівське» походження.

Жодна з міських рад Львівської області, жодне львівське комунальне чи приватне підприємство офіційно не зверталися до Тернопільської міської ради з проханням прийняти львівське сміття на тернопільські полігони.

Тому, ми, депутати міської ради Тернополя, офіційно звертаємося до наших львівських колег з вимогою негайно вивезти сміття, вибачитися перед мешканцями села Малашівці за завдану шкоду та сплатити відповідну компенсацію.

Неприпустимо, коли працівники підприємств, які збирають львівське сміття, на своїх сміттєвозах «по-бандитськи», під покровом ночі, скидають сміття у сусідній області, фактично під паркани людей.

Львівське керівництво має пам’ятати старі українські прислів’я-дороговкази нам від наших пращурів: «Кожний над своїм сміттям пан» та «Не носи сміття під чужу хату». Порушивши ці заповіти, неможливо будувати добросусідські та цивілізовані стосунки між нашими містами.

 

Міський голова Тернополя                                                                           Сергій Надал

Депутати Тернопільської міської ради: (триває збір підписів)