23.02.2024 22:26
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Змінено умови співфінансування ремонтів та реконструкції внутрішньобудинкових інженерних мереж та теплопостачання

На позачерговому засіданні сесії міської ради внесено зміни у Порядок проведення ремонтів житлового фонду на умовах співфінансування на території Тернопільської громади.

Згідно з рішенням, фінансування ремонту та реконструкції внутрішньобудинкових інженерних мереж та обладнання систем подачі теплової енергії, гарячого водопостачання, холодного водопостачання та каналізації буде здійснюватися у співвідношеннях: 70 % – за рахунок бюджету громади та 30% складатимуть кошти співвласників, ОСББ, управителів, інші джерела.

«Цьогоріч заплановано повністю завершити будівництво та усі роботи на станції знезалізнення води, щоб тернополяни мали якісну чисту воду. На жаль, у більшості будинків внутрішньобудинкові   мережі, через які подається вода, є неякісними. Тож для того, щоб мешканцям подавалась чиста питна вода, потрібно замінювати не лише загальні мережі, а й мережі всередині будинку. Таким чином на умовах співфінансування стимулюємо мешканців долучатись до проведення робіт із заміни внутрішньобудинкових мереж», – зазначає міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, що у багатоквартирних будинках Тернополя на умовах співфінансування можна провести ремонт житлового фонду. Детальніше ознайомитися з можливостями можна тут.