24.06.2024 22:48
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Зловмисники продовжують красти каналізаційні решітки та люки

mizhbud (3)Як ми вже повідомляли, у Тернополі почастішали крадіжки каналізаційних люків та решіток. Від початку року зловмисники викрали не менше тридцяти п’яти решіток та двадцяти люків, каже заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Андрій Дроздовський.

– Ми звертаємося до підприємців, які займаються прийомом металобрухту із вимогою не приймати каналізаційних люків та решіток, – каже  він. – На жаль, правоохоронці не проявляють ентузіазму у розшуках крадіїв, а решітки та люки продовжують зникати. Окрім того, що відсутність їх у відведених місцях на дорогах становить загрозу для тернополян та підвищує аварійну небезпеку, це ще й збитки для міського бюджету.

Для того, аби запобігти крадіжкам, фахівці  передбачають можливість облаштування каналізаційних отворів пластиковими виробами, які хоч і дешевші, та менш практичні.

Просимо тернополян фіксувати номери транспортних засобів, які ймовірно причетні до здійснення таких видів крадіжок та  повідомляти ці дані за номером 1580 та 525848 або подавати інформацію безпосередньо правоохоронним органам.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР