22.07.2024 13:46
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Жіночі обличчя житлово-комунального господарства Тернополя: Галина Гевко

galyna_gevkoГалина Гевко, директор ПП «Благоустрій», у сфері ЖКГ працює 23 роки

Цілеспрямована, смілива, завжди активна в обговореннях та чітка у формулюванні своїх думок, і, разом з тим, жіночна та витончена. Ця жінка знає все про електрощитові та вентилі і засувки, про ремонт асфальтобетонного покриття та покрівель, про юридичні та правові аспекти житлово-комунального господарства… А ще Галина Гевко – відмінний оратор та «борець за справедливість». Саме вона завжди помічає важливі деталі, оперує фактами та знає, як вирішити будь-яку проблему, при цьому – ніколи не схиляє голову перед труднощами.

  • Я не могла не прийти у цю сферу, бо тут працював мій чоловік. Задовго до того, як стати директором підприємства, що обслуговує житловий фонд та прибудинкові території, я орієнтувалася у тонкощах роботи ЖЕКів. У сфері житлово-комунального господарства я працюю вже 23 роки. До 2002 року працювала у відділі споруд та шляхів управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР, а у 2002 році очолила ПП «Благоустрій», де працюю й сьогодні.

Галина Орестівна відзначає, що одною із основних проблем житлово-комунального господарства, є мала кількість молодих фахівців, і було б добре, якби молоді люди більше цікавилися цією галуззю.

  • Труднощі для мене – це ті явища, яким неможливо зарадити, це те, що стосується життя і здоров’я людей. Все інше – це випробування, без яких було б не цікаво жити. У мене, як і в мого колективу, є велике бажання працювати, та не все можемо втілити через брак коштів. Сподіваюся, що все налагодиться, і ми зможемо плідно працювати на благо нашого міста, адже у нас – чудовий, злагоджений та дружний колектив, і у всіх нас одна ціль – зробити Тернопіль охайним, красивим та зручним для життя.

Найприємніші моменти для директора ПП «Благоустрій» пов’язані із тернополянами, які бачать та шанують роботу комунальників і знаходять слова вдячності для них. Радіє Галина Орестівна, коли мешканці телефонують до підприємства, щоб висловити свою вдячність за виконану роботу, а ще – коли бачить сповнені щастям очі дітей, для яких працівники підприємства мали нагоду організовувати «Свято двору».

  • Я ніколи в житті не хотіла б займатися чимось іншим. Моя робота – моє життя, – запевняє Галина Гевко.

 

З приходом перших весняних днів усі згадують про жіноче свято, навколо якого продовжують точитися суперечки.  Хтось переконує, що святкувати не варто через його радянські корені, хтось радить, не зважаючи ні на що, привітати жінок з свого оточення. А ми вважаємо, що зараз слушна нагода, щоб розповісти про тих жінок, які працюють у сфері житлово-комунального господарства Тернополя. Їх дуже багато, тож написати про всіх за декілька днів – неможливо. Тому цими днями знайомимо вас із кількома жінками, які займають різні посади у підприємствах житлово-комунального господарства міста Тернопіль.

 Марія Федчишин

 Віра Вощило

Галина Кашуба

Наталя Марчук