25.06.2024 14:38
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Завершують облаштовувати ілюмінацію на головній ялинці “Східного” масиву

Вже традиційно на бульварі Данила Галицького працівники ПП “Східний масив” встановили ялинку.

Кожного року підприємство купує зелену красуню за власний кошт, щоб порадувати жителів мікрорайону та гостей міста. Також працівники підприємства проводять роботи із облаштування ялинки іграшками та прикрасами та  встановлення верхівки новорічного дерева. Що цікаво, завдяки зусиллям працівників підприємства головна ялинка масиву  щороку виглядає по-різному.  Адже колектив підприємства щоразу долучається до виготовлення прикрас власноруч. Запалюють вогні ялинки на Східному зазвичай у той ж самий день, коли й у Центрі.

Цього року вона знову зміниться, адже на ній не буде жодної іграшки, а лише яскрава ілюмінація. Для безсніжної, трохи похмурої зими – це хороший варіант. вирішили у підприємстві. Тому було придбано нові елементи ілюмінації, які впродовж всього Новорічно-Різдвяного циклу тішитимуть тернополян та гостей міста.

У 2015 році ялинку на бульварі прикрашали білосніжні сніжинки . Того року на бульварі Данила Галицького – новорічна красуня була з патріотичним декором – тризубами, жовто-блакитними стрічкамии та написами із закликами до миру, а ще – лаконічними білими сніжинки, сповненими позитивними емоціями та передноворічним настроєм.

Працівники ПП “Східний масив” власноруч виготовили прикраси для ялинки на бульварі Данила Галицького – 2016 рік

Новорічна казка від ПП “Східний масив”

 Новорічну красу творять власноруч працівники ПП “Східний масив”

Тернопіль житлово-комунальний