27.05.2024 13:46
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Заміну світильників проводять працівники ПП “Люкс”

Світлодіодні світильники з детектором руху облаштовують працівники ПП “Люкс”. Зокрема, здійснено заміну світильників на сходовій клітці будинку на вулиці Пушкіна, 1 (ІІ підїзд) та влаштування датчиків руху на поверхах багатоповерхівки.

Рухомий об’єкт в контрольованій зоні змушує датчик перейти в режим тривоги, зібравши електричну ланцюг контактом реле. Коли рух припиняється, після закінчення часу контакт розмикається, і лампа гасне, після чого датчик повертається в режим очікування. Це означає, що світло вмикається, коли наближається мешканець, і вимикається, коли той проходить повз.

Встановлення датчиків, реле та нових світильників є вагомим видатком,  однак  він є виправданим, адже таке устаткування допоможе заощаджувати в умовах постійного здорожчання електроенергії. Крім того, лампи розжарення, на жаль, станом на сьогоднішній день не є якісними, відтак постійно перегорають, створюючи незручності мешканцям. Відтак використання освітлення із датчиком руху є оптимальним варіантом вирішення проблем із  неякісним освітленням при входах  до під’їздів багатоповерхівок.

Тернопіль житлово-комунальний