18.04.2024 12:46
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Заміну світильників проводять працівники ПП “Східний масив”

Світлодіодні світильники з детектором руху облаштовують працівники ПП “Східний масив”. Зокрема, здійснено заміну світильників на LED на сходовій клітці будинку на бульварі Данила Галицького (четвертий підїзд) та влаштування датчиків руху на поверхах багатоповерхівки.

Рухомий об’єкт в контрольованій зоні змушує датчик перейти в режим тривоги, зібравши електричну ланцюг контактом реле. Коли рух припиняється, після закінчення часу контакт розмикається, і лампа гасне, після чого датчик повертається в режим очікування. Це означає, що світло вмикається, коли наближається мешканець, і вимикається, коли той проходить повз.

Встановлення датчиків, реле та нових світильників є вагомим видатком,  однак  він є виправданим, адже таке устаткування допоможе заощаджувати в умовах постійного здорожчання електроенергії. Крім того, лампи розжарення, на жаль, станом на сьогоднішній день не є якісними, відтак постійно перегорають, створюючи незручності мешканцям. Відтак використання освітлення із датчиком руху є оптимальним варіантом вирішення проблем із  неякісним освітленням при входах  до під’їздів багатоповерхівок.

Тернопіль житлово-комунальний