28.05.2024 22:46
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Закликаємо тернополян вчасно подавати показники за спожитий природний газ

Для отримання коректних нарахувань за спожитий впродовж минулого місяця природний газ до п’ятого числа поточного місяця усі Споживачі зобов’язані подати показники лічильників. Якщо ж цього не зроблено, то відповідно до Кодексу газорозподільних мереж підприємство застосовує плановий платіж.

Нагадуємо, що побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на перше число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до п’ятого числа включно) надавати їх ПрАТ «Тернопільміськгаз» (Оператору ГРМ) у спосіб, визначений договором розподілу природного газу.

У разі неотримання Оператором ГРМ до шостого числа місяця, що настає за розрахунковим, показань лічильника газу, фактичний об’єм розподілу та споживання природного газу по об’єкту споживача за розрахунковий період визначається Оператором ГРМ на рівні планового місячного об’єму споживання на відповідний період, що розраховується, виходячи з групи споживання побутового споживача, з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних мереж.

Подавати показник и лічильників необхідно навіть тоді, коли вони не змінюються впродовж певного часу. Здійснити подачу показників можна, обравши найзручніший для себе спосіб. Зробити це можна в «Особистому кабінеті Gazolina», на сайті ПрАТ «Тернопільміськгаз», у додатку «Е-Тернопіль» чи eps.org.ua, у банківських відділеннях чи на «Укрпошті».

Для зручності споживачів подавати показники можна у поштові скриньки при вході до підприємства або особисто за адресою вул.Митрополита Шептицького, 20 Крім того показники лічильників для населення можна подавати за номерами телефонів: 52-46-95, 52-63-78, 52-72-19, 52-27-30, +38 067 574 81 38, контакт-центр – +38 067 574 81 21; 56-14-00.

Адміністрація ПрАТ «Тернопільміськгаз»