22.02.2024 05:19
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Які документи потрібні для оформлення “Картки тернополянина”?

«Соціальну карту тернополянина» можуть оформити особи, які проживають, прописані чи офіційно працюють у Тернополі. Відповідне рішення «Про затвердження Порядку забезпечення осіб, офіційно зареєстрованих чи фактичне місце проживання та офіційним місцем роботи яких є м. Тернопіль, Електронними квитками «Соціальна карта Тернополянина»» прийнято на засіданні виконкому.

Особи, які отримають електронні квитки «Соціальна картка тернополянина» користуються правом проїзду у міському транспорті загального користування за окремо визначеним тарифом. Виготовляють такий квиток терміном на п’ять років.

Для отримання електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» особи, офіційно зареєстрованим чи фактичне місце проживання та офіційним місцем роботи яких є м. Тернопіль, повинні надати:

  1. заповнену анкету – заяву
  2. фото
  3. згоду на збір та обробку їх персональних даних
  4. підтвердження офіційно зареєстрованого чи фактичного місця проживання та офіційного місця роботи у м. Тернополі.

 

В підтвердження офіційно зареєстрованого місця проживання у м. Тернополі особа подає:

  1. Паспорт громадянина України (у випадку наявності у особи Паспорта громадянина України у формі ID-картки – довідку про реєстрацію місця проживання з органу реєстрації у м. Тернопіль)
  2. або довідку про внесення інформації до державного демографічного реєстру та видані документи, що складається у формі витягу з державного демографічного реєстру
  3. або довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

 

В підтвердження офіційного місця роботи у м. Тернополі особа подає:

  1. довідку з місця роботи та завірену копію трудової книжки.

 

В підтвердження фактичного місця проживання у м. Тернополі особа подає:

  1. Паспорт громадянина України, акт, складений балансоутримувачем будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (ЖЕК), або об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), управителем або іншою обслуговуючою організацією про підтвердження фактичного місця проживання особи у м. Тернопіль.