26.02.2024 12:06
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Виконком виділив кошти для робіт з термомодернізації житлових будинків на вул. Іванни Блажкевич, 7 та вул. Вільхова, 2

17 травня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про виділення коштів для проведення робіт з термомодернізації багатоквартирних житлових будинків за адресою: вул. Іванни Блажкевич, 7 та вул. Вільхова, 2.

Комплексна термомодернізація у цих будинках відбувається за Програмою підтримки з енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» державної установи «Фонд енергоефективності» у співфінансуванні з міською радою та мешканцями. Відтак, 70% вартості робіт оплачує Фонд енергоефективності, 10% виділяється з бюджету Тернопільської громади і лише 20% – сплачують мешканці будинку.

Так, об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Макаренка 7» виділено з міського бюджету кошти в сумі 1 180 853,1 грн (10% від вартості) для придбання матеріалів та виконання робіт з капітального ремонту – термомодернізації житлового будинку за адресою вул. Іванни Блажкевич, 7.

Окрім того, у зв’язку зі збільшенням вартості робіт, рішенням виконавчого комітету виділено кошти у сумі 153 253 грн. ОСББ «Вільхова-2»  для придбання матеріалів та виконання робіт за адресою вул. Вільхова, 2.

До слова, за консультаціями щодо проведення заходів з термомодернізації багатоквартирного будинку можна звертатися в сектор енергоефективності управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, що за адресою вул. Миколая Коперника, 1/209 або за тел. (0352) 52-58-33.