19.07.2024 11:34
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Впродовж сьогоднішнього дня відновиться вивезення побутових відходів

mashyna-1У зв’язку із ускладненими погодними умовами, які спостерігалися впродовж вихідних, екіпажі патрульної поліції перекрили усі виїзди з міста, тому сміттєвози не могли працювати, здійснюючи вивезення твердих побутових відходів. Крім того, дорога до Малашівецького сміттєзвалища була повністю прихована під значним шаром снігу. Комунальні служби впродовж минулої доби працювали над тим, щоб пробити дорогу до звалища, відтак вже від сьогоднішнього дня вивезення твердих побутових відходів із вулиць Тернополя відновить. mashЯк повідомив директор ДП “Фірма Альтфатер Тернопіль” Василь Орденас, сьогодні машини вже виїхали на маршрути і будуть впродовж найближчої доби посилено працювати над вивезенням відходів там, де це можливо зробити. Втім, наразі є певні труднощі, з якими зіткнулися екіпажі сміттєвозів. Габарити автомобілів не дозволяють заїхати у кожен двір і розвернутися там, навіть, якщо у дворі прочищена дорога, якою може проїхати легківка. Особливо дошкуляють комунальникам припарковані на тротуарах та проїжджих частинах транспортні засоби жителів будинків, які спочатку не дозволяють виконати роботи із прибирання снігу, а відтак – і не дають доступу до сміттєкамер багатоповерхівок  і сміттєвозам. Деяких таких “героїв” ви можете побачити на наших фото, хоча, зустріти засніжені авто можна чи не під кожним будинком.

  • Як тільки буде доступ, ми вивеземо все сміття. Вдень сміттєвози не можуть маневрувати вулицями міста, тому найбільше навантаження для працівників підприємства буде вночі, – каже Василь Орденас.

mashyna-2Також звертаємося до тернополян із проханням дотримуватися етичних норм та правил викидання побутових відходів. Дуже часто працівники підприємств, що займаються вивезенням відходів, спостерігають явище, коли контейнери порожні, а довкола них – мішки з сміттям, які рвуть бродячі тварини, внаслідок чого відходи покривають усю площу довкола контейнерних майданчиків. Просимо доносити свої відходи до контейнера, адже залишивши їх просто поблизу, ви не лише додаєте зайвої роботи двірникам, але й демонструєте свою безкультурність.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР