25.05.2024 20:53
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Вночі у центрі Тернополя поруйнували лавки та вкрали двадцять решіток

uwagaЦієї ночі в центрі Тернополя зловмисники поламали лавки та вкрали двадцять водостічних решіток. Зловмисники намагалися також викрасти елементи фонтану “Квітка терену”, пошкодивши його при цьому. Просимо тернополян, які перебували у нічний час в центральній частині міста, повідомити про осіб, які могли здійснити такий кричущий акт вандалізму. Звертаємося також до таксистів, які, ймовірно, також могли стати свідками злочину, та до правоохоронців, з вимогою відповідально віднестися до своїх обов’язків. Відповідні офіційні листи управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології вже спрямовані до правоохоронних органів

Також ми звертаємося до підприємців, які займаються прийомом металобрухту, із вимогою не приймати каналізаційних люків та решіток та інших елементів об’єктів благоустрою, фіксувати дані тих заготівельників брухту, які здають ці елементи та повідомляти про них в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології чи до правоохоронних органів.

Просимо тернополян  повідомити прикмети осіб чи номери транспортних засобів, які ймовірно причетні до здійснення крадіжки та вандалізму, та  повідомляти ці дані за номером 1580 та 525848 або подавати інформацію безпосередньо правоохоронним органам.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР