23.02.2024 22:24
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Владислав Стемковський візьме участь у міжнародному форумі CINEV-2016

cinevВпродовж  9-11 грудня у китайському місті Шеньчжень буде проходити другий щорічний міжнародний форум CINEV-2016. Участь у форумі візьме заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський. Подія, в рамках якої обговорюватимуть спільні проблеми та шляхи їх вирішення, об’єднає представників понад шести десятків європейських та китайських міст. Головною подією цього форуму є церемонія нагородження Euro-China Green & Smart City Awards.

Впродовж церемонії нагородження буде відзначено сорок міст з Європи та Китаю, які впродовж останнього року досягли найбільших успіхів у забезпеченні стійкого розвитку міст. Приємно, що у цьому переліку є Тернопіль. Він буде відзначений у двох категоріях: енергоефективність та управління муніципальним утворенням. Поряд з Тернополем нагороди отримають столиця Фінляндії Хельсінкі, столиця Угорщини Будапешт, столиця Латвії Рига, французький Монпельє, бельгійський Льєж, шведські Хальмштад та Гетеборг, польський Вроцлав та інші міста.

До слова, відбір кандидатів для участі у форумі проходив у два етапи. Спочатку міста (до 31 липня) подавали свої заявки та аплікаційні форми в одній або кількох з шести категорій (інформаційні технології в муніципальному управління, житлово-комунальне господарство, охорона навколишнього середовища, енергоефективність, планування міського простору та управління муніципальним утворенням. На другому етапі (до 01 листопада) експертна комісія з представників Китаю та Європи на основі аналітичних досліджень відбирали кращі сорок міст.

Даний форум є спільним проектом Європейського Союзу та Китаю і проходитиме під патронатом Європейської комісії, Муніципалітету міста Шеньчжень та французького Фонду Перспектив та Інновацій (Foundation Prospective & Innovation). Церемонія нагородження буде відбуватися під патронатом М. Раффарена, колишнього прем’єр-міністра Франції, М. Лі Кецяна, прем’єр-міністра Китайської Народної Республіки і М. Жан-Клод Юнкера, президента Європейської комісії.

Беручи участь у даному форумі, Владислав Стемковський має намір не лише розповісти про впровадження кроків з енергоефективності, як основний пріоритет у стратегії розвитку нашого  міста, але й отримати інформацію про передовий досвід забезпечення сталого розвитку в країнах Європи та Китаю, можливість скористатися міжнародними медіа-партнерами для просування власних проектів, зустрітися з потенційними китайськими інвесторами, які шукають можливості на риках європейських країн.

Для довідки. На думку експертів, саме зараз існують найкращі можливості для забезпечення та розвитку співробітництва між європейськими та китайськими містами. Протягом 2016 року китайські інвестиції в проекти на території Європи зросли на 27 %. А протягом найближчих п’яти років Китай планує інвестувати понад $ 1 трильйон в економіку європейських міст з найнижчими викидами вуглекислого газу, екологічно чистим транспортом та енергоефективними житловими і комерційними будівлями.

Шеньчжень, де проходить форум, є центром прямих іноземних інвестицій і, починаючи з 70-х років XX століття, є одним із міст, які швидко розвиваються.

Програма форуму CINEV-2016

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР