22.05.2024 11:22
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Владислав Стемковський відвідав II Шведсько-український форум з чистих технологій

forum (10)Заступник міського голови з питань міської інфраструктури Владислав Стемковський відвідав  II Шведсько-український форум з чистих технологій, який відбувся у Житомирі. Перший такий форум був проведений минулого року у Львові.

У залі засідань міської ради зібралися шведські експерти й компанії, представники влади і комунальних підприємств Житомира, а також міжнародних фінансових організацій, аби поглибити ділову співпрацю між країнами Швеції та України в сфері енергоефективності.
З цієї нагоди у Житомир прибув Надзвичайний і повноважний посол Королівства Швеція в Україні Андреас фон Бекерат та Міністр з питань міжнародного співробітництва з метою розвитку Швеції Ізабелла Льовін.
Захід організували  Посольство Швеції і Business Sweden спільно з Житомирською міською радою з метою  презентації шведських інноваційних рішень у сферах центрального опалення, водоочистки, поводження з твердими побутовими відходами, вентиляції і відновлювальної енергетики для українських муніципалітетів і приватних компаній.
 Як зауважив Владислав Стемковський, в Україні існує реальна потреба в енергоефективності, тож  готовність іноземних партнерів інвестувати у розвиток енергоефективності в нашій країні має сприяти реформуванню енергетичної сфери України.
– На сьогодні перед Україною стоїть важливий ключовий виклик – вирішення проблеми надмірного споживання енергоресурсів.  Відтак, форум сприятиме збільшенню інвестицій в енергоефективність. Головною метою події є зустріч українських управлінців, бізнес-лідерів, інвесторів із шведськими постачальниками рішень і технологій  та  їхня подальша плідна співпраця, – каже Владислав Стемковський.
До слова, ряд заходів з впровадження енергоефективних проектів вже втілюються і в Тернополі.
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР

Фото управління по зв’язках з громадськістю міської ради