24.07.2024 09:29
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Вітаємо з Днем державного прапора та Днем Незалежності України!

praporШановні тернополяни!

Вітаємо всіх громадян нашої країни з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!
У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію.
За рік, що минув, державний прапор став відомим у всьому світі. Адже наш прапор – це уособлення оновленої, демократичної України.

Нехай у ваших серцях завжди живе почуття гордості на нашу Велику Батьківщину! Миру, щастя та благополуччя вам і вашим близьким!

Зі святом вас, дорогі українці!

З повагою – управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР, ПП “Благоустрій”, ПП “Вікторія – М, ПП “Дружба-сервіс-житло-1″, ПП “Люкс”, ПП “Максима”, ПП “Наш дім” , ПП “Сонячне”, ПП “Східний масив”, ПП “ТернопільКомСервіс”, ПМП “СОВР”, ТОВ “КомЕнергоТернопіль”, Господарське ТОВ “Мрія”, ДП “АльфатерТернопіль”, ЖЕК-13 житлово-будівельних кооперативів, КП “Міськшляхрембуд”, КП “Тернопільводоканал”, КП “Тернопільміськсвітло”, КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”, СКП “Ритуальна служба”