21.06.2024 13:01
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Управителі будинків, ОСББ та надавачі комунальних послуг можуть отримати доступ до кількості зареєстрованих осіб за певною адресою у Тернополі

Відтепер управителі будинків, ОСББ та компанії, що надають комунальні послуги, можуть отримати доступ до кількості осіб, які зареєстровані за певною адресою у Тернопільській громаді. Це стало можливим завдяки роботі Тернопільської міської ради у сфері цифровізації муніципальних послуг.

Це означає, що компанії, які надають комунальні послуги, наприклад, з вивезення ТПВ або обслуговування будинку, можуть самостійно отримати інформацію про кількість зареєстрованих осіб із Реєстру громади. Зауважимо, що отримані дані є знеособленими.

Щоб отримати доступ до Реєстру, управителям будинків, ОСББ та іншим компаніям, які працюють у громаді та надають комунальні послуги, потрібно звернутися до КП «Тернопільінтеравіа» та укласти договір (контактний номер телефону для уточнення деталей +38096 877 56 56)

Раніше доступ до Реєстру для підтвердження місця реєстрації отримали посадові особи Тернопільської міської ради та Центру надання адміністративних послуг, керівники закладів освіти, КП «Тернопільводоканал» та КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», а також нотаріуси. Завдяки такому кроку вдалося скасувати лише в межах Тернополя обіг понад 400 000 довідок в рік.

Звертаємо увагу, що ні КП «Тернопільводоканал», ні КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» не повинні у вас вимагати довідки про місце реєстрації для надання будь-яких послуг (за умови, що ви зареєстровані на території нашої громади). Якщо вам відомі такі випадки, повідомляйте про них на «гарячу лінію» +380 67 009 15 40.