02.03.2024 22:45
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У центральній частині Тернополя тривають поточні ремонти дорожнього полотна

Сприятливі погодні умови дозволяють підрядним організаціям виконувати поточні ремонти дорожнього покриття, відновлювати тротуари, прибудинкові території та проїзди.

Підрядні організації продовжать ремонтні роботи на таких локаціях:

  • на перехресті вулиць Євгена Коновальця–Іллі Рєпіна – вкладання тротуарів фігурними елементами мощення;
  • на вул. Руській (на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до бульв. Тараса Шевченка) та вул. Андрея Шептицького буде проводитись підготовка ремонтних карт, зокрема, ліквідація напливів (фреза велика);
  • на вулицях Миколи Пирогова, Богдана Хмельницького, Руській – підготовка ремонтних карт (фреза мала);
  • проводитиметься влаштування асфальтобетонного покриття на вул. Руській, вул. Андрея Шептицького, вул. Миколи Пирогова, вул. Богдана Хмельницького;
  • на зупинці громадського транспорту на вул. Київській продовжується мощення фігурною плиткою тротуару.

Роботи з реконструкції інженерних мереж виконуються на вул. Михайла Грушевського, де працюють над  влаштуванням траншеї та прокладання труб дощової, побутової каналізації та водопроводу, влаштування бордюрів.

Тривають ремонти дворів та міжквартальних проїздів за адресами: вул. Євгена Коновальця 18; вул. Мирона Тарнавського-вул. Любомира Гузара; вул. Іванни Блажкевич, 7; просп. Злуки, 13;  вул. Галицька, 35; бульв. Данила Галицького (в межах буд. №1; в межах буд. №5; в межах буд. №1-№3; в межах буд. №92 на просп. Степана Бандери); вул. Василя Симоненка, 5.