23.07.2024 01:37
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У ТНПУ ім. В. Гнатюка презентували екологічний бюлетень

prezentaciya (10)25 березня фахівці відділу благоустрою та екології презентували шостий екологічний бюлетень під назвою «Тернопіль, зелений прорив»  у  Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.

Про особливості видання розповіла головний спеціаліст-ландшафтник відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Світлана Молодецька. Взяли участь у презентації бюлетеня викладачі географічного факультету вузу Любомир Царик та  Олександр Філь, а також студент Ігор Кузик.

Під час презентації студентам розповіли про Концепцію озеленення м. Тернополя, яка була затверджена рішенням міської ради у 2013 році та про програму охорони   навколишнього середовища м. Тернополя на 2011-2015 рр., про схему локальної екомережі, екологічний паспорт нашого міста та про багато іншого.

Нагадуємо, що видання побачило світ у січні 2015 року. Впродовж останніх місяців фахівці  відділу благоустрою та екології ознайомлювали із виданням школярів, вчителів загальноосвітніх шкіл та бібліотекарів. Тематичні уроки  з презентації міського екологічного бюлетеня №6 «Тернопіль – зелений прорив» у загальноосвітніх навчальних закладах міста могли відвідати всі охочі, адже  5 лютого бюлетень презентували у ЗОШ №11, 11 лютого бюлетень-  у ТНВК №15, 17 лютого – у ТСШ №7, 23 лютого – у ТСШ №3, а 17 лютого презентація міського екологічного бюлетеня №6 «Тернопіль – зелений прорив» відбулася  базі Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР