25.05.2024 19:37
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі здійснюють планову обрізку дерев

obrizka (3)Комунальники приступили до планової обрізки дерев у Тернополі. Список вулиць, на яких такі роботи здійснюються першочергово, складений відповідно до заявок тернополян.

Проводять таку роботу також в парках, на прибудинкових територіях. Фахівці запевняють: деревам така процедура не зашкодить в жодному випадку, а, навпаки, принесе лише користь.

Своєчасна і правильна обрізка активізує життєві функції дерева, покращує світловий режим в кроні та надає деревам доглянутий і красивий вигляд. Про види та особливості обрізки дерев, яка триває  у Тернополі, читачі зможуть ознайомитися на нашому сайті.

Як зазначає начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Микола Лесів, без причин дерев не зрізають. Тернополяни можуть поцікавитися безпосередньо у виконавців робіт, що стало підставою для видалення дерева.

– Якщо дерево зрізають,  то це означає, що комісія попередньо його обстежила і воно було або аварійне, або знаходилось на невідповідній відстані від будинку. Можливо, були звернення від жителів щодо видалення дерева. Балансоутримувач самостійно не  приймає рішення про зрізку дерев, такі роботи здійснюються тільки після погодження екологічної комісії, яка попередньо виїжджає та складає акт на видалення  чи підрізку дерева. Винятком є аварійні ситуації, які не залишають часу на збір погоджувальних документів. – пояснює Микола Лесів.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР