20.05.2024 14:36
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі вироблятимуть сучасні вуличні світильники Philips RoadFlair

Заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський та регіональний директор компанії Signify Ерік Бенедетті

Вчора, 22 травня, у Тернополі відбулося підписання угоди між компаніями «Signify» (раніше відомої як «Philips Lighting») та ТзОВ «Електросвіт» про виробництва сучасних вуличних світильників. Збирання світлодіодних світильників для зовнішнього освітлення Philips RoadFlair відбуватиметься на підприємстві що розташовано у Тернополі.

Владислав Стемковський: «Стратегія енергоефективності – запорука успішного економічного розвитку»

Підписання двосторонньої угоди відбулося в присутності міського голови Тернополя Сергія Надала та Посла Королівства Нідерланди в Україні Едуарда Хукса.

Як прокоментував заступник міського голови з питань інфрастуркутури Владислав Стемковський, стратегія підвищення енергоефективності – одна із ключових у економічному розвитку Тернополя. «Тернопіль на сьогодні вже є столицею виробництва вуличних світильників в Україні, адже в місті працюють такі підприємства як «Шредер», корпорація «Ватра», а відтепер – і Philips.

Сьогоднішнє підписання угоди свідчить про те, що Тернопіль розвивається і є цікавим для іноземних партнерів. Виробничим партером Philips у Тернополі є ТОВ «Проектно-виробнича фірма «Електросвіт», які виготовлятиме продукція із сертифікатами та контролем якості від всесвітньо відомого бренду. Це реалізація завдань із створення нових робочих місць, але така співпраця можлива виключно при наявності сприятливого інвестиційного клімату на державному і локальному рівні, і це результат спільної робота як Уряду, так і місцевої влади, – зазначив Владислав Стемковський.

У Тернополі будуть збирати новітні світлодіодні вуличні світильники для світового лідера”

«Мені дуже приємно, що відтепер саме у Тернополі будуть збирати новітні світлодіодні вуличні світильники для світового лідера у галузі освітлення. Адже, таке виробництво задовольнить попит України у якісному освітленні, забезпечить розвиток українського виробництва та створить додаткові робочі місця у Тернополі, – запевняє Сергій Надал. – Також я переконаний, що обладнання Philips європейської якості та місцевого виробництва складе гідну конкуренцію на міжнародному рівні».

Довідка. Signify – міжнародна компанія, світовий лідер у галузі світлотехніки для професійного і споживацького ринків. Продукція під брендом Philips, інтегровані системи освітлення Interact і сервіси, що базуються на даних, забезпечують додаткові бізнес-можливості та «перевтілюють» будинки, будівлі і громадські місця. Світильники Philips RoadFlair є кращим рішенням за класом світловіддачі. Вони відрізняються високою ефективністю – більш, ніж 120  лм/ Вт, що перевищує існуючі аналоги, а також відмінним співвідношенням ціни та якості.  Виробничі потужності на даному етапі дозволять виробляти у Тернополі до 20 тис. світильників щороку. Першим світильником, виробленим Signify у Тернополі, стане світильник Philips RoadFlair BRP392.

Тернопіль житлово-комунальний