02.03.2024 19:01
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі відбувся семінар “Модернізація систем вуличного освітлення міст та селищ”

Двадцять третього лютого у Тернополі відбувся семінар “Модернізація систем вуличного освітлення міст та селищ” . Участь у семінарі взяв і директор КП «Тернопільміськсвітло» Олег Лехіцький та фахівці сектору енергозабезпечення управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології  ТМР а також представники комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування зі всієї України. Захід, організований ТОВ ” Шредер”, відкривав заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський.

Під час свого вступного слова він зауважив, що у зв’язку із підвищенням тарифів на електроенергію, Тернопіль планує повністю замінити 1500 ртутних ламп ЛЕД- світильниками,  внаслідок чого оплата зменшиться в десять разів. Термін окупності проекту становить не більше чотирьох  років. Планується також замінити освітлення і в бюджетних будівлях Тернополя.

У рамках заходу була здійснена екскурсія на завод.  Під час семінару йшлося про досвід співпраці з містами країн СНД, досвід застосування, переваги та можливості систем керування зовнішнім освітленням по радіосигналу, присутні обговорювали характеристики сучасних ЛЕД-світильників та їх компонентів тощо.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР