15.04.2024 12:07
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі відбулась чергова нарада з головами ОСББ та управителями будинків щодо алгоритму дій в умовах блекауту

Цими днями в Українському Домі відбулась консультаційна нарада з головами правлінь ОСББ та управителями будинків міста Тернополя щодо обговорення алгоритму дій на випадок відсутності електроенергії, тепла та водопостачання.

Під час наради міський голова Сергій Надал зосередив увагу управителів багатоквартирних будинків на важливості узгодженості дій в умовах критичної ситуації.

«Сьогодні бачимо, на жаль, ситуація йде в критичному напрямку. Тому необхідно ще раз наголосити на тому, що відбувається у місті. Тож фахівці РЕМу роз’яснили причини відключень, як вони відбуваються та за якою системою. Поінформували, де працює критична мережа. Також надано рекомендації від тепловиків, як буде подаватись тепло та гаряча вода в умовах відсутності газу чи електроенергії, – зазначає Сергій Надал. – Серед іншого наголосили, які роботи необхідно буде зробити управителям будинків і ОСББ у разі мінусових температур в будинках та як потрібно провести роботи зі зливу води у мережах».

Крім того, під час зустрічі обговорено план дій у випадку блекауту, як відбуватиметься інформування керівників ОСББ та управителів, як будуть прийматись рішення про відключення систем та як забезпечити резервну роботу важливих об’єктів.

Присутнім також надано рекомендації щодо безпечного використання генераторів, буржуйок та інших видів відкритого вогню. Адже це – пожежонебезпечні об’єкти й користуватись ними потрібно з обережністю.