18.05.2024 03:05
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі триває двомісячник благоустрою

plavloniya (3)Першого березня у Тернополі стартував двомісячник благоустрою. Житлово-експлуатаційними підприємствами та комунальними службами вже здійснено ряд робіт. Зокрема, очищено прибудинкові території у 783 дворах, відремонтовано та пофарбовано обладнання дитячих та спортивних майданчиків (38 од.), встановлено нові пісочниці на дитячих майданчиках (17 шт.) тощо. Комунальники продовжують очищати горища та підвали, здійснювати ремонти сходових кліток, тривають роботи з впорядкування житлового фонду та прибудинкових територій. Продовжуються роботи з очищення територій міських кладовищ на вул. Микулинецькій, біля с. Підгороднє та на вул. Бригадній, 46.

Окрім прибирання території міста, особлива увага приділяється його озелененню. Зокрема, у четвер, другого квітня, поблизу будинку на вул. Острозького, 45 було висаджено шість дерев породи «Павловнія».
Третього квітня працівники будівельної компанії «Креатор-Буд» в парку Національного Відродження з сторони просп. Злуки висадили тридцять дерев породи «Платан». На цей день було заплановано ряд заходів із висадження дерев, однак втілити задумане завадила погода. Відтак висадження дерев на території парку ім. Т. Г. Шевченка за сприятливих погодних умов перенесено на середу, 8 квітня. Цього дня дерева породи «Павловнія» планують висадити на «Острові Закоханих», а у парку ім. Т. Г. Шевченка висадять двадцять дерев породи «Платан» та тридцять дерев породи «Тюльпанове дерево».

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР