15.06.2024 02:18
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі тривають роботи з відновлення доріг, тротуарів та дворів

Завдяки сприятливим погодним умовам працівники підрядних організацій  продовжують роботи з благоустрою у Тернопільській громаді.

Підключення інженерних мереж водопостачання, водовідведення та влаштування дощової каналізації триває на вул. Михайла Грушевського. Зокрема, на ділянці проведення робіт, в межах перехрестя вул. Михайла Грушевського та вул. Юліуша Словацького, повністю перекрито рух транспорту до 15 листопада.

Продовжується ремонт вул. Гайової. Цими днями тут повністю завершили роботи з вкладання нижнього шару асфальтобетонного покриття. Раніше на цьому об’єкті проклали нові комунікації. Після вкладання нижнього шару асфальтобетону та влаштування тротуарів, на цій вулиці вкладатиметься верхній шар дорожнього покриття.

Проводиться пониження бордюрів на двох пішохідних переходах у місті: на вул. Збаразькій, де влаштують фігурні елементи мощення, та вул. Володимира Великого, де вкладають бордюри. Ремонтується тротуар поблизу міської лікарні №3 на вул. Волинській.

Ремонти на прибудинкових територіях та міжквартальних проїздах тривають за адресами: вул. Василя Симоненка, 4; вул. Новий Світ, 93; вул. Галицька, 35; просп. Злуки, 19-21; вул. Полковника Морозенка, 7.