20.07.2024 19:21
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі провели семінар з питань енергоефективності у житловому секторі

seminar (14)25 листопада у Тернополі провели семінар на тему «Енергоефективність у житловому секторі України» для журналістів з Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Під час заходу обговорили питання про посилення реформаторської дії, підвищення їх дієвості та ефективності під час опалювального сезону, коли рівень споживання житлово-комунальних послуг та енергоресурсів суттєво зростає.

Проект організувала Міжнародна фінансова корпорація (IFC, Група Світового банку) за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Зазначимо, що Тернопіль активно співпрацює зі Світовим банком у реалізації трьох проектів: модернізації систем водопостачання та водовідведення, модернізації систем централізованого теплопостачання та проведення енергоаудиту об’єктів житлово-комунального фонду.

Перед присутніми виступили міський голова Тернополя Сергій Надал, а також заступник міського голови з питань міської інфраструктури Владислав Стемковський, які розповіли про муніципальні ініціативи для впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР