15.06.2024 00:40
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі продовжують виконувати ремонти доріг, прибудинкових територій та тротуарів

У Тернополі сприятлива осіння погода дозволяє проводити ремонтні роботи на дорогах, прибудинкових територіях, міжквартальних проїздах та тротуарах.

Так, тривають роботи з реконструкції інженерних мереж на вул. Михайла Грушевського, а саме – влаштування траншеї та прокладання труб дощової, побутової каналізації.

Продовжуються роботи на вул. Гайовій, де уже проклали нові комунікації, зокрема, каналізацію, водопостачання, водовідведення, електроживлення, газ та кабелі зв’язку, та влаштовують нижній шар асфальтобетонного покриття.

Проводиться пониження бордюрів на пішохідному переході на ділянці вул. Камінна – вул. Юліана Опільського (перехід до ТСШ №5), де влаштовують фігурні елементи мощення та східці.

Ремонтується тротуар на вул. Волинській поблизу лікарні №3, де уже влаштовують бордюри.

Влаштування піщано-щебеневої основи пішохідної доріжки триває на вул. Збаразькій.

Проводиться ремонт покриття із влаштуванням огорожі та водовідведення на вул. Максима Кривоноса, 9-11.

Ремонти на прибудинкових територіях та міжквартальний проїздах тривають за адресами: вул. Чернівецька, 48-58; вул. Галицька, 35; вул. Новий Світ, 93; бульв. Данила Галицького (в межах буд. №1; в межах буд. №5; в межах буд. №1-№3; в межах буд. №92 на просп. Степана Бандери); просп. Злуки, 13; вул. Василя Симоненка, 2; вул. Василя Симоненка, 5; просп. Злуки, 19-21.