21.07.2024 15:52
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі планується поетапне проведення робіт з підрізки та видалення аварійних і сухостійних насаджень

obrezka_2На доручення міського голови, користуючись сприятливими погодними умовами, комунальники розпочинуть підрізку дерев у Тернополі.

  • Такі роботи зазвичай здійснюються навесні, однак у зв’язку з тим, що погода дозволяє обрізати гілля зараз, працівники КП «Міськшляхрембуд» планують найближчим часом приступити до виконання такого виду робіт, – розповідає Олег Соколовський, заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

За словами Олега Соколовського, насамперед комунальники звільнять від зайвого гілля дерева на дорогах та транспортних розв’язках міста. Першочергово роботи будуть здійснені на транспортній розв’язці вулиць Микулинецька та Будного, вул. Микулинецькій та вул. Львівській.

Фахівець пояснює, що проблема обрізки дерев обабіч доріг у місті є актуальною сьогодні, то ж не варто чекати до весни. Гілля, яке нависає над дорогою, перешкоджає рухові великогабаритного та електротранспорту, а ще- заступає дорожні знаки. Після виконання обрізки дерева не будуть нести загрозу ні пішоходам, ні транспорту, відтак буде менше аварійних ситуацій на дорогах міста.  Обрізане гілля використають  для опалення у твердопаливних котлах.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР