22.07.2024 13:12
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі на вул. Олександра Довженка завершується ремонт прибудинкової території

У Тернополі тривають ремонтні роботи прибудинкових територій та міжквартальних проїздів.

Так, завершується ремонт двору на вул. Олександра Довженка,1. Наразі на об’єкті ще тривають роботи з відновлення покриття проїжджої частини. Міський голова Сергій Надал під час традиційного ранкового об’їзду оглянув стан виконання робіт за цією адресою та поспілкувався з мешканцями будинку.

«Під час виконання ремонтних робіт працівники підрядної організації зробили відмостку по периметру будинку, оновили пішохідну ділянку, понижено бордюри та влаштовано тактильну плитку. У дворі на прохання мешканців з’явилася еко-парковка, відповідно місць для паркування транспорту стало більше, – розповідає міський голова. – Також невдовзі розпочнеться проектування великого дитячого майданчика. Восени, як було обговорено з жителями, у дворі з’являться нові зелені насадження задля того, щоб двір став ще більш охайнішим і комфортним».

До слова, у Тернополі ремонти дворів тривають за адресами: вул. Київська, 18, вул. Євгена Коновальця,14-16;, вул. Олександра Довженка, 1, просп. Степана Бандери, 20, вул. Чернівецька, 62, бульв. Данила Галицького в межах будинків №1, 3, 5.

Водночас завершилися ремонти прибудинкових територій на просп. Степана Бандери, 72, вул. Євгена Коновальця, 18, просп. Злуки, 21, вул. Лесі Українки,8,  вул. Лесі Українки,31, бульв. Симона Петлюри, 3, 5 (дорога між дитячим садком і тепломережами).