26.02.2024 14:07
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі на вул. Князя Острозького триває капітальний ремонт прибудинкової території

Капітальний ремонт двору уже впродовж трьох тижнів триває на вул. Князя Острозького, 1, 7, згідно з затвердженим титульним списком капітального ремонту з експлуатації та технічного обслуговування житлового фонду м. Тернополя (громади) на 2021-2022 роки.

Як розповідають в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, будинки за адресою вул. Князя Острозького, 1, 7 знаходяться в історичній частині міста і потребували капітального ремонту.  Минулоріч було замовлено проектного – кошторисну документацію, а вже цього року з настанням теплого періоду розпочалися роботи.

Під час ремонту у дворі заплановано влаштування прибудинкової території фігурними елементами мощення, зокрема, пішохідної ділянки, розширення проїжджої частини та облаштування місць для паркування транспорту. За сприятливих погодних умов роботи будуть завершенні впродовж декількох тижнів.

Наразі у місті триває капітальний ремонт прибудинкових територій за адресами: вул. 15 Квітня, 1, вул. Стадникової, 17, вул. Живова, 37.

Нагадаємо, впродовж 2021/2022  у Тернополі заплановано відремонтувати більше 130-ти прибудинкових територій.