15.04.2024 12:25
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі на перехресті вулиць Євгена Коновальця-Іллі Рєпіна триває поточний ремонт дорожнього покриття

Цими днями роботи з поточного ремонту дорожнього покриття тривають на перехресті вул. Євгена Коновальця – вул. Іллі Рєпіна. На цьому об’єкті працівники підрядної організації вклали шар асфальтобетонного покриття проїзної частини. Наразі триває влаштування тротуарів.

На вул. Мирона Тарнавського, де також проведено поточний ремонт дорожнього покриття, влаштовують дорожні знаки.

Роботи з реконструкції інженерних мереж виконуються на вул. Михайла Грушевського, де працюють над  влаштуванням траншеї та прокладання труб дощової, побутової каналізації та водопроводу, влаштування бордюрів.

На вул. Київській ремонтується зупинка громадського транспорту, де наразі влаштовують бордюри та піщано-щебеневу основу тротуару.

Тривають ремонти дворів та міжквартальних проїздів за адресами: вул. Мирона Тарнавського-вул. Любомира Гузара; вул. Іванни Блажкевич, 7; просп. Злуки, 13; вул. Галицька, 35; бульв. Данила Галицького (в межах буд. №1; в межах буд. №5; в межах буд. №1-№3; в межах буд. №92 на просп. Степана Бандери).

Також цими днями на просп. Злуки, що поруч зі Свято-Троїцьким Духовним Центром Данила Галицького ПЦУ, завершили облаштовувати пішохідну доріжку.