18.05.2024 04:42
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернопіль приїхали фахівці Світового банку

sbГрупа фахівців Світового банку перебуває у Тернополі з 15 до 17 грудня у рамках проекту «Україна – трансформаційне підвищення енергетичної ефективності у містах», який підтримується Ініціативою трансформаційного підвищення енергетичної ефективності в містах (СЕЕТІ) Програми допомоги в управлінні енергетичним сектором. Групу фахівців банку очолив старший спеціаліст з питань енергетики пан Фенг Лю та консультанти компаній KommunalCredit з Австрії та EcoSys з України.

Старший спеціаліст з питань енергетики пан Фенг Лю розповів, що основна мета візиту – це продовження подальшої співпраці, обговорення основних принципів роботи та способів реалізації проекту з надання технічної допомоги Тернополю у створенні та введенні в дію енергетичної муніципальної компанії.

«Ми ще раз підтверджуємо наміри керівництва міста щодо проведення енергетичної модернізації Тернополя і вже наступного року у наших планах започаткувати роботу в місті комунальної енергосервісної компанії ECKO, – розповідає заступник міського голови Владислав Стемковський. – Наразі ми розуміємо, що споживаємо енергії набагато більше, ніж потрібно, проте для термодернізації усіх будівель міста необхідні значні кошти та ресурси. Як показав енергоаудит, який було проведено за методикою TRACE*, у першу чергу нам потрібно модернізовувати будівлі соціальної сфери».

 

Довідка.

*Інструмент для швидкої оцінки енергетики міста (TRACE) надає для міст швидкий і простий спосіб оцінки їх енергоефективності, а також визначає пріоритет ключових секторів для майбутньої модернізації. У тому числі за такими секторами: будівлі, водопостачання та водовідведення, вуличне освітлення, тверді побутові відходи та теплопостачання.