18.07.2024 20:01
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Цього тижня у Тернополі продовжаться локальні поточні ремонти дорожнього покриття та відновлення дворів

Цього тижня у Тернополі продовжиться виконання поточних ремонтів доріг, відновлення асфальтобетонного покриття у міжквартальних проїздах та на прибудинкових територіях.

Сьогодні, 31 жовтня, в рамках поточного ремонту підрядники проводитимуть підготовку ремонтних карт (мала фреза) за адресами: вул. Іванни Блажкевич, вул. Волинська, вул. Торговиця та вул. Чернівецька. На вул. Андрея Шептицького на підходах до моста через р. Серет заплановано вкладання тротуару фігурними елементами мощення.

Після завершення підготовчих робіт на вулицях Іванни Блажкевич, Волинській та Торговиці буде влаштовано новий шар асфальтобетону.

Проводяться роботи з відновлення покриття у міжквартальних проїздах та на прибудинкових територіях за адресами: вул. Київська, 11-Б; вул. Сергія Корольова, 10; вул. Олександра Смакули, 1; пров. Цегельний 1-Д; вул. Михайла Вербицького, 12, просп. Злуки, 31 – вул. Мирона Тарнавського, 1.

У місті триває благоустрій зеленої зони з облаштуванням пішохідної доріжки на вул. Олександра Довженка, що поблизу будинків № 9,10,12,14,20. Тут сьогодні влаштовують основу спортивного майданчика.

Продовжуються роботи з відновлення пішохідної зони на вул. Львівській. Підрядна організація вже влаштувала бордюри та вкладає фігурні елементи мощення.

З метою ліквідації підтоплень тривають роботи на ділянці вул. Соломії Крушельницької – парк Тараса Шевченка. На цій ділянці проводиться влаштування піщано-щебеневої основи днища колектора й бетонування стін.