22.07.2024 13:23
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Цього тижня у Тернополі продовжать ремонти дорожнього покриття

Цього тижня у Тернополі продовжать виконувати поточні ремонти магістральних доріг та вулиць, відновлювати покриття у дворах та на прибудинкових територіях.

29 травня відбувалися підготовчі роботи з поточного ремонту дорожнього покриття на вулицях: Михайла Грушевського, Листопадова, Замкова, Білецька, Северина Наливайка (фреза мала). Після нарізання ремонтних карт буде проведено влаштування асфальтобетонного покриття.

На вулиці Мирона Тарнавського працівники підрядної організації розпочали влаштовувати дощоприймачі та демонтовувати старі бордюри.

На завершальному етапі роботи на вул. Бродівській, на ділянці від зупинки «6-магазин» до Бродівського шляхопроводу, зокрема, тут проводиться мощення тротуарів фігурними елементами. Раніше підрядники повністю відновили покриття проїжджої частини на цій ділянці та відремонтували Бродівський шляхопровід.

Проводяться роботи у дворах за адресами: вул. Лесі Українки, 8; Лесі Українки, 31; вул. Максима Кривоноса-вул. Петриківська; вул. Євгена Коновальця, 18; вул. Київська, 6. Також влаштовують пандус в межах пішохідного переходу на просп. Злуки. Впорядковується пішохідна доріжка та сходові марші на вул. Івана Мазепи, 3.