23.07.2024 01:51
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Цього року у Тернополі термомодернізують 25 будинків

termoУ Тернополі триває реалізація програми термомодернізації, відповідно до якої передбачено встановлення у багатоквартирних житлових будинках індивідуально-теплових пунктів, утеплення стін та дахів, заміни вікон на енергоефективні за програмою співфінансування 30/70 (30% вартості робіт оплачують мешканці і 70 % виділяється з міського бюджету).

Роботи із термомодернізації цього року мають провести у двадцяти п’яти будинках. У частині з них буде утеплено фасад, у інших замінено вікна, відремонтовано дахи та інженерні мережі. Зараз триває утеплення фасаду у будинку на вул. В.Великого, 1, ще у планах цього року утеплити стіни на вул. Карпенка, 4А та вул. Оболоня, 11.

Завдяки заходам термомодернізації жителі будинку зможуть економити та менше платити за комунальні послуги в опалювальний період.

Наразі за програмою термомодернізації замінено вікна на вул. Бродівській, 50, Київській, 10, Лучаківського, 12А, Чалдаєва, 10, Злуки, 39; утеплено покрівлю на вул. Будного, 20 та утеплено стіни на вул. Б.Хмельницького, 21А та Чумацька, 27.

Роботи із утеплення та заміни вікон тривають ще на п’яти об’єктах та готуються документи на термомодернізацію 11 будинків. Більшість з цих робіт буде виконано до початку опалювального сезону.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР