25.06.2024 14:20
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Ціни на газ залишаться незмінними ще впродовж місяця

gaz2103У середу, 30 березня, уряд ухвалив рішення про продовження на місяць спецзобов’язання найбільшому в Україні енергохолдингу «Нафтогаз» з продажу населенню газу на пільгових умовах. Це означає, що з першого квітня ціна на природній газ для споживачів залишиться незмінною. За словами директора ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» Віталія Бобрівця, у відповідності з рішенням уряду пролонговано до  30 квітня 2016 року ціну 7188 грн. за тисячу кубометрів.

– Уряд ще обговорює це питання і на сьогодні немає рішення про підвищення цін на газ для населення з 1 квітня. Чи буде прийняте відповідне рішення про підняття тарифів вже з травня наразі не відомо. Рішення про підвищення соціальної ціни на газ може бути прийняте найближчим часом, про що ми обов’язково повідомимо наших споживачів, – зазначає Віталій Бобрівець.

Як вже йшлося, з 1 жовтня 2015 го по 31 березня цього року в Україні діяв “соціальний” тариф на газ – 3600 гривень за тисячу кубометрів на обсяг не більше 1200 м. куб. За використаний  впродовж цього періоду газ понад 1200 м. куб. доведеться оплачувати за повним тарифом  – 7188 гривень за тисячу кубометрів. Втім, для тих, хто не використав увесь обсяг газу в зазначений період (1200 м. куб. з 1 жовтня 2015 го по 31 березня) тариф у квітні також становитиме 7188 гривень за тисячу кубометрів.  Тобто, навіть якщо споживач ще не використав передбачену урядом кількість кубів газу за пільговою ціною, то впродовж квітня за спожитий газ платитиме повну вартість (7188 гривень за тисячу кубометрів). До вчорашнього рішення уряду про продовження на місяць спецзобов’язання з 1 квітня обговорювалося підвищення мінімального тарифу на газ для населення і теплокомуненерго на 53% (від  3600 гривень до 5500 гривень за тисячу кубометрів).

При появі офіційної інформації щодо змін у тарифах на природний газ та будь-яких інших змін, ми відразу проінформуємо тернопільських споживачів.

Адміністрація ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз»