13.07.2024 02:36
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Цієї ночі спеціалізована снігоочисна техніка працювала на вулицях Тернопільської громади

Вночі з 19 на 20 листопада у Тернополі випали опади у вигляді мокрого снігу. З метою належного утримання вулично-дорожньої мережі на вулиці міста виїхала снігоочисна техніка.

До прибирання вулиць міста та населених пунктів громади були залучені 16 одиниць снігоочисної техніки.

Здійснювалося механізоване посипання проїжджих частин і тротуарів, підмітання  пішохідних ділянок від снігу.

12 одиниць техніки ТзОВ «Техно-Буд-Центр» проводили механізоване очищення та посипання ділянок у центральній частині міста,  мікрорайоні Новий Світ, на масивах «Східний» і «Сонячний», в Промисловому районі, Старому Парку, «Канаді», Березовиці, Кутківцях, Пронятині,  а також на Об’їзній дорозі Тернополя та у селах громади.

Ще чотири одиниці спецтранспорту ТМШРБ «Міськшляхрембуд» виконували підмітання тротуарів та механізоване посипання піскорозкидачами у мікрорайоні «Дружба».

Нагадуємо, роботи з належного утримання у зимовий період дворів та міжквартальних проїздів у місті забезпечують управителі багатоквартирних будинків.

Дізнатися, хто відповідальний за ту чи іншу територію можна на Інтерактивній карті відповідальності.

Звертаємося до тернополян з проханням не паркувати приватний транспорт на узбіччях доріг. Адже автомобілі, які заважатимуть роботі снігоочисної техніки, можуть бути евакуйовані на штраф-майданчик інспекторами з паркування.

Інформацію (з доданим фото) щодо неналежного прибирання дворів, міжквартальних проїздів мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, а при виявленні небезпечних ділянок дороги або тротуару, які не прибрані від снігу чи ожеледиці, повідомляти можна на «Гарячу лінію» мерії: +38067 009 1540.