19.07.2024 12:02
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Цієї ночі на вулично-дорожній мережі Тернопільської громади працювало 19 одиниць снігоочисної техніки

З метою належного утримання міста та запобігання аварійним ситуаціям на дорогах у Тернопільській громаді з 9 на 10 січня працювала снігоочисна техніка.

До прибирання вулиць міста та населених пунктів громади були залучені 19 одиниць снігоочисних машин.

14 одиниць техніки працювало у центральній частині міста та мікрорайоні Новий Світ, масивах «Сонячний» і «Східний», Промисловому районі і районі Старого Парку, Кутківцях, Пронятині, а також на Об’їзній дорозі Тернополя та у селах міської територіальної громади. У мікрорайоні «Дружба» працювало п’ять одиниць спецтехніки.

Зокрема, проводилось механізоване посипання проїзних частин піскорозкидачами, підмітання і прогортання тракторними щітками заїздів, тротуарів трикутників безпеки на перехрестях та посипання тротуарів (після щіток). Продовжують працювати двірники, проводячи ручне посипання, розчищення зупинок громадського транспорту, розчищення пішохідних переходів тощо.

Очищення вулиць та тротуарів загального користування у мікрорайоні «Дружба» проводиться спецтехнікою «Міськшляхрембуд», а інших частин міста – ТзОВ «Техно-Буд-Центр». Відповідальність за очищення прибудинкових територій лежить виключно на управителях будинків – ОСББ чи ЖЕКів. Дізнатися, хто відповідає за прибирання взимку конкретного будинку можна в Інтерактивній карті відповідальності за прибирання.

При виявленні дворів, під’їздів до них чи інших території, що неналежно очищені від снігу, мешканці Тернополя можуть повідомляти на Viber муніципальної інспекції за номером 067 447 3278, або на «Гарячу лінію» 1580.