23.05.2024 02:57
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Тривають роботи з реконструкції дощового колектора в тернопільському парку ім.Т. Шевченка

У Тернополі продовжуються роботи з реконструкції та відновлення повноцінної роботи дощового колектора у парку ім. Т. Шевченка.

Проводиться така реконструкція з метою покращення забору дощової та талої води з доріг міста, а також санітарного стану окремих прибережних ділянок ложа водосховища «Тернопільський став».

Зі слов заступника міського голови Владислава Стемковського, цей дощовий колектор буде забирати з доріг міста близько 2/3 дощової та талої води. На об’єкті піднято плити перекриття. Виявлено, що дно колектора знаходиться нижче рівня ставу приблизно на 40см. Відповідно до проєкту, дно буде підняте до потрібного рівня шляхом бетонування і, відповідно, пропускна здатність пропуску води буде вищою і складатиме 9 м³ в секунду.

Після завершення робіт колектор залишиться відкритим, жодних сторонніх запахів не буде, оскільки каналізаційні стоки до нього не під’єднані. Для безпеки відвідувачів парку будуть нарощені бокові стінки та встановлено освітлення. При сприятливих погодних умовах роботи будуть тривати близько двох місяців. Вартість реконструкції колектора складає близько 8 млн. грн.